نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط ( SMEX - 2021 )

ویژه جنوب کشور

چیزی اطمینان بخش تر از تجارت رو در رو و هیچ بازاریابی و تبلیغاتی تاثیرگذارتر از نمایشگاه نیست. نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط یکی از سریع ترین و موثرترین راه های رشد سریع تجارت واحدهای صنایع کوچک و متوسط بشمار می رود. در این فضا شما می توانید رو در رو با مخاطبان هدف خود مذاکره نمایید. فروش مستقیم خود را پیاده سازی و به طور همزمان موقعیت برند خود را ارتقا بخشیده و همچنین محصول یا خدمات جدید خود را معرفی نمایید. در تعریفی گویا و کوتاه می توان یک نمایشگاه تجاری را “تبلیغات و بازاریابی زنده” نامید، زیرا در نمایشگاه عواملی چون تولید کننده، توزیع کننده، مصرف کننده و همچنین کالا یا خدمات مربوطه در یک زمان و مکان معین و مناسب گرد هم می آیند. با توجه به این امر که هر نمایشگاه مکانی برای ارتباط با مشتریان بالقوه است، بنابراین می توان نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط را مکمل بخش تولید و به عنوان یک صنعت پویا معرفی نمود. این نمایشگاه ارزشمند یک موقعیت اقتصادی ویژه است که با فعالیتهای سازمان یافته و برنامه ریزی شده می توان به بهترین نحو از آن نتیجه گرفت. انتخاب یک نمایشگاه مناسب به عنوان یک سرمایه گزاری مطمئن، نیازمند جمع آوری اطلاعات جامعی از آن نمایشگاه می باشد.

در این راستا سومین دوره نمایشگاه تخصصی توانمندی های صنایع کوچک و متوسط در سطح منطقه جنوب کشور، از تاریخ 18 لغایت 21 آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس و در فضایی به متراژ 12000 متر مربع با شکوهی فراتر و با رویکردی متفاوت تر از دوره های گذشته توسط شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس، با حمایت سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و شرکت شهرک های صنعتی استان فارس و با عاملیت اجرایی شرکت رویدادسازان توسعه پارس و همکاری سایر ارگان ها، نهادها و تشکل های ذیربط برگزار می گردد.

از جمله اهداف شورای سیاست گذاری این نمایشگاه در سال جاری، بهره برداری ویژه جوامع هدف تخصصی داخلی و خارجی و همچنین هیات های بلندپایه ای از مقامات، مسوولین و بازرگانان استانی، کشوری و بین المللی در این رویداد منحصربه فرد خواهد بود. لذا فرصت مغتنمی است که صنعتگران استان های جنوبی کشور، توانمندیها و دستاوردهای خود را در قالب بزرگترین گردهمایی صنعتی جنوب کشور به جوامع هدف مربوطه ارائه نمایند. شرکت شهرک های صنعتی استان فارس به عنوان حامی اصلی این رویداد درصدد است تا با برپایی نخستین نمایشگاه منطقه ای صنایع کوچک و متوسط در سطح کشور فضای مناسب و تاثیرگذاری را به منظور تعامل مستقیم طرفین تجاری ایجاد نماید. در این راستا، مقرر گردیده است، با اتخاذ تدابیر خاصی به منظور تسهیل حضور واحدهای صنایع کوچک و متوسط، 70 درصد یارانه ویژه ثبت نام غرفه برای متقاضیان در نظر گرفته است.

ما به سومین دوره نمایشگاه تخصصی توانمندی های صنایع کوچک و متوسط در مرکز استان فارس، فراتر از یک نمایشگاه تجاری نگاه می‌کنیم. شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس با در اختیار داشتن بزرگترین سایت نمایشگاهی جنوب ایران و شرکت تمام سرویس رویداد سازان توسعه به عنوان بنیان‌گذار نسل جدید مدیریت رویداد در استان فارس، با در اختيار داشتن تيم هاي مجرب کارشناسي در بخش هاي مختلف می کوشند تا با حمایت مستقیم شرکت شهرک های صنعتی استان فارس و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، با تحت پوشش قراردادن کليه خدمات مورد نیاز در برگزاری این رویداد، به شکلی منحصر به فرد و با بهره گيري از جديدترين تکنولوژي هاي روز دنيا در صنعت رویداد، سطح مطلوبي از رضايت خاطر و آرامش خيال را برای هر دو طیف بازدیدکنندگان ( مخاطبین تخصصی ) و مشارکت کنندگان ( غرفه داران ) ايجاد نمايند. یكی از عوامل پویایی در مسیر توسعه پایدار در بخش صنایع کوچک و متوسط، مدیریت رویدادهای تخصصی در این حوزه به صورت کاملا کاربردی و هدفمند می باشد. مدیریت این رویداد از بعد تخصصی، تلاشی در راستای اغنای روحیه جستجوگری و كاوشگری جامعه مخاطبین هدف بخش صنعت، تجار و بنگاه های مختلف اقتصادی، برای كسب معلومات و اطلاع از محصولات جدید در حوزه صنایع کوچک و متوسط است. علاوه برآن، این رویداد تخصصی به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم و رو در روی پژوهشگران، کارشناسان و فعالان حوزه مربوطه در داخل و خارج از کشور جمهوری اسلامی ایران و ایجاد زمینه های بیشمار برای فعالیت های جمعی کمک شایانی می نماید. هدف نهایی ما ارتقای سطح آگاهی جامعه مخاطبین تخصصی این رویداد و دستیابی به اهداف ترسیم شده آن از جمله توسعه تعاملات تجاری داخلی و بین المللی و در نهایت رونق تولید است. ما با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها، پتانسیل ها و توانمندی های خارق العاده مان و با تکیه بر دانش مهندسی رویداد، به دنبال موثرترین راه برای برگزاری باشکوه این رویداد با رویکرد توسعه محوری و تحول گرایی در بخش صنایع کوچک و متوسط هستیم.

 

حسین دشتی

مدیرعامل شرکت رویدادسازان توسعه

و مدیر اجرایی سومین دوره نمایشگاه تخصصی توانمندی های صنایع کوچک و متوسط

منطقه جنوب کشور

  • شیراز محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس
  • آبان ماه 1400 از 18 آبان لغایت 21 آبان - به مدت 4 روز